Vši ve vlasech - foto

Zde naleznete fotografie (obrázky) vší ve vlasech. Veš dětská je velmi špatně viditelná - leckdy může být zaměňována za drobné mušky. V počátečních stádiích je jejich barva velmi světlá (stříbřitě-šedá), později tmavne. Je-li veš zrovna přisátá, připomíná pevně přilepené černé smítko, jinak se ve vlasech velmi rychle pohybuje. Hnidy připomínají maličké váčky nebo kapičky ze strany přilepené na vlas, opět jsou nejprve svělté až průsvitné, později lehce tmavnou.

Detailní foto vši dětské a jejích hnid zde »   Přípravky proti vším ZDE »

Vši a hnidy ve vlasech

Svědivé ranky při nákaze vší

Nákaza vší se mimo jiné pozná podle malých velmi svědivých ranek na pokožce hlavy, které nutí ke škrábání.

Foto kredit: K.Y.Mumcuoglu

Veš dětská

Zvětšené foto oblasti kolem ušních boltců, kam veš dětská nejčastěji klade svá vajíčka - hnidy. Jsou to ty bílé tečky.

Foto kredit: K.Y.Mumcuoglu

Veš dětská

Obrázek pouze pro silné povahy - silně zamořená hlava vší. Do takového stádia může pedikulóza dospět pokud se včas neléčí.

Foto kredit: A. Suseno

Potřebujete více informací? Navštivně stránku o vši dětské, o hnidách nebo o tom, jak se vší zbavit.

Sdílejte tyto stránky a pomozte i ostatním v boji proti vším!

Přípravky proti vším

Již dávno není nutné používat přípravky s chemickými insekticidy, vůči kterým se vši postupně staly imunními. Dnes si můžete vybrat ze široké palety přípravků založených na přírodní bázi, které nechemickou cestou účinně likvidují vši a hnidy, přesto jsou však přívětivé k vlasům a pokožce. Připravili jsme pro vás přehled přípravků, které jsou v praxi ověřeny mnoha spokojenými uživateli:

Once spray gel proti vším a hnidám 100 ml

Once spray gel

Once spray gel na odstranění vši vlasové a její vajíček (hnid) účinkuje již po jedné 15 minutové aplikaci.

LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml + sérum 125 ml ZDARMA

LiQuido DUO FORTE

LiQuido DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším v podobě šamponu a séra na vlasy. Přípravek LiQuido DUO FORTE působí na veš třemi mechanickými účinky (2x dušení, 1x likvidace). Je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky.

LiQuido RADICAL 125 ml

LiQuido RADICAL

Šampon LiQuido RADICAL je účinný prostředek při výskytu vší a hnid. Přípravek LiQuido RADICAL je založen na přírodní bázi, proto je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou. LiQuido RADICAL nedráždí pokožku, není parfemován a je vhodný i pro malé děti a alergiky.

Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml

Paranit preventivní

Paranit preventivní sprej proti vším poskytuje okamžitou a dlouhotrvající ochranu proti vším. Jemné složení Paranit preventivního spreje proti vším s obsahem IR3535 a výtažků z rostlin bylo klinicky ověřeno jako účinné k odpuzení vší a je vhodné pro každodenní použití. Sprej je vhodný pro děti od 2 let.

Paranit šampon 100 ml + hřeben

Paranit šampon

Šampon Paranit s dvojitým účinkem a 100% účinností vši a hnidy udusí a zároveň dehydratuje. Navíc je jeho používání stejně pohodlné jako běžné mytí vlasů.

Template by W3layouts | © vsi.nazory.cz | Mapa stránek